Plavba po Dunaji

Romantika a zážitok v jednom pod vianočný stromček? Doprajte si plavbu po Dunaji s vetrom vo vlasoch na rýchlostnom člne s rodinou alebo priateľmi. Teraz za výnimočnú cenu ;) 

Vyberte si termín do konca januára 2021, do poznámky nám uveďte reálny termín, kedy by ste o aktivitu mali záujem alebo požiadavku o vystavenie darčekovej poukážky.
Zakúpte si plavbu cez náš rezervačný systém, prípadne nám napíšte email na areal@divokavoda.sk alebo nám zavolajte na +421 905 313 429. 

 

Na motorovom člne Crownline 220 LS s výkonom 300 koní zažijete skutočný pocit z rýchlej jazdy na Dunaji. Ponúkame aj vyhliadkové plavby po Dunaji do Bratislavy i do susedných krajín.

Odporúčame:

1/ ako romantickú plavbu vo dvojici s fľašou šampanského

2/ ako adrenalínovú plavbu s partiou (5 osôb)

V cene prenájmu sú zahrnuté: prenájom lode na motohodinu, palivo, mazivá, skúsený skipper a povinné záchranné vybavenie.

Detail aktivity:

Motorový čln je pre 5 pasažierov. Čln kotví na druhom brehu Dunaja – oproti ceste pri boteli Modrá čajka, odkiaľ vyrážame s posádkou na výletnú plavbu – pokiaľ nie je inak dohodnuté. Čln šoféruje kapitán, a teda nikdy nie pasažier, pokiaľ nevlastní kapitánsky preukaz.

CENNÍK

AktivitaTrvanieCena
Plavba po Dunaji, Crowline 300 HP
v cene kapitán, výstroj, PHM; kapacita 6 osôb
60 minút160€

Objednaj si aktivitu

TOP