Kajak, kanoe, paddleboard

Umelý kanál na Divokej Vode ponúka ideálne podmienky pre všetkých kajakárov rôznych úrovní zručností. Na učenie pre úplných začiatočníkov ponúkame Školu kajaku pod vedením profesionálnych inštruktorv. Kanál je však určený aj pre pokročilých, ktorí si chcú zdokonaľovať techniku, ale aj pre profesionálnych jazdcov, ktorí chcú trénovať na trati určenej pre majstrovstvá sveta.

Alebo vás zaujal stále populárnejší stand up paddleboarding (SUP)? Naučte sa ovládnuť dosku na kľudnej vode vratného kanála alebo prepádlujte starý tok Dunaja a objavte krásu chráneného vtáčieho územia. A keď nadobudnete s SUP blízke priateľstvo, zapojte sa do nášho tradičného SUP Marathon-u, kedy splavujeme 20km dlhú trasu na hlavnom toku Dunaja.

Vratný kanál je taktiež ideálne miesto pre zoznámenie sa s vodými športami aj pre deti. Je bezpečný, bez prúdov, s ideálnou hĺbkou. Doprajte deťom možnosť vyskúšať si olympijske športy. 

Na vode je možné jazdiť na vlastných lodiach, prípadne máte možnosť využiť naše služby požičovne a kajaky, kanoe a Stand Up Paddle dosky Vám radi zapožičiame.

Obidva kanály divokej vody majú dĺžku cca 460m so stupňom obtiažnosti, ktorá sa pohybuje od WW II-IV. Sú k dispozícií 9 mesiacov v roku, od marca do konca novembra.

Požičovňa

Každý návštevník areálu má možnosť využiť naše služby požičovne, ktorá ponúka komplet profesionálne vybavenie. K dispozícií sú všetky veľkosti neoprénov, botičky, vesty, prilby, pádla, kanoe, SUP a špičkové lode od výrobcu ZET Kayaks najnovšej modelovej rady 2017.

ZET Kayaks je mladý český výrobca špičkových kajakov, ktorý sa vďaka vynikajúcej technológii, použitím najlepších materiálov a neustálym zlepšovaním a napredovaním rýchlo presadil a získal si obľubu u kajakárov na celom svete.
Použitie "Železnej Technológie" je zárukou, že kľúčové body kajaku sú silnejšie a odolnejšie, trup a nos sú vystužené a mimoriadne odolné, aby si poradili aj na skutočne divokej vode.

ZET Kayaks Toro je dlhoočakávaným prírastkom do rodiny creekových lodí. Toro je creekovka pre všetky typy jazdcov - od pretekárov a expedičných jazdcov na vode najväčšej obtiažnosti až po začiatočníkov.Loď má inovatívne tvary - je dlhá ako jej starší brat Director, ale výrazne štíhlejšia. Predná špička je oblá a s výrazným prehnutím nahor, na zadnej špici naopak nájdete ostré hrany. Vďaka dĺžke je kajak veľmi rýchly, zdvihnutá predná špica uľahčuje prejazdy vĺn a valcov a vysokú točivosť. Ostré hrany zadnej špice umožňujú výborné riadenie lode náklonmi. Robustné nastaviteľné sedenie je pohodlné a chráni jazdca pred veľkými nárazmi.

ZET Kayaks Raptor je skvelá creekovka pre začiatočníkov i skúsenejších jazdcov vhodná na niekoľkodenné zjazdy, výborná do ťažkých terénov a pre závody v extrémnom zjazde.

Creekboat Raptor je určený pre splavovanie divokých riek. Vzhľadom k stabilite trupu, je Raptor vhodný pre začiatočníkov, aj stredne pokročilých vodákov, ktorí rozvíjajú svoje zručnosti. S Raptorom si na dobrej vode užijú aj pokročilí vodáci, pretože je veľmi rýchly a súčasne dobre ovládateľný.

ZET KAYAKS TORO

Nová creekovka Toro z dielne ZET kayaks pre všetkých aktívnych jazdcov

ZET KAYAKS RAPTOR

ZET Kaykas Raptor je rýchla a obratná creekovka pre širokú vodácku verejnosť. NA obtiažnej vode je Raptor vo svojom živle.

CENNÍK

Vstup na vodu Trvanie Cena
Rekreačné jazdenie na dráhe č.2
cena za loď a osobu
60 minút 8€
Rekreačné jazdenie - doobedný a poobedný vstup
cena za loď / 08:00 - 14:00; 14:00 - 20:00 hod.
15€
Rekreačné jazdenie - 10x vstup
cena za loď, vstupy sú prenosné z roku 2023 na 2024
60 minút 70€
Rekreačné jazdenie - 10x poldenný vstup
cena za loď, vstupy sú prenosné z roku 2023 na 2024 / 08:00 - 14:00; 14:00 - 20:00 hod.
135€
Rekreačné jazdenie - 10x celodenný vstup
cena za loď, vstupy sú prenosné z roku 2022 na 2023
180€
Rekreačné jazdenie - celosezónna permanentka
cena za osobu / permanentka je neprenosná
500€
Aktivita Trvanie Cena
Výstroj na vodu
vesta / prilba / pádlo / botičky
do 4 hod 5€
Špricka alebo neoprén
do 4 hod 10€
Kanoe
v cene vesta
60 minút 10€
Kajak
v cene vesta
60 minút 10€
SUP
60 minút 15€

Objednaj si aktivitu

TOP