Aktivity a šport

Areál Divoká Voda je jedinečný rozsahom možného športového vyžitia. Nájdete u nás celkovo 15 aktivít. Či už máte chuť otestovať alebo zdokonaliť sa v niektorom z vodných športov alebo sa chcete zabaviť pri suchozemskej aktivite, u nás to všetko nájdete. Tu sú niektoré z nich:

RAFTING

Rafting je jedným z najatraktívnejších športov na divokej vode. Neváhajte a aspoň raz za život vyskúšajte túto aktivitu. Pri dobrej fyzickej kondícii je vhodný pre všetky vekové kategórie. Je to tímová aktivita, plná zábavy, ale aj nových skúseností.

KAJAK

Začiatočník? Pokročilý? Profesionál?

Každý kto chce vyskúšať kajaking má najlepšie podmienky na Slovensku práve u nás! Areál Divoká Voda je domovom najúspešnejšieho slovenského olympijského športu – kanoistiky na divokej vode!

Surfing

Je ti smutno z pocitu, že tento rok nemáš možnosť vycestovať za vlnami do zahraničia? Už nepotrebuješ more ani oceán, surfuj uprostred Európy na riečnej vlne.

HYDROSPEED

Najväčší adrenalín na divokej vode, kde sa stretávate s perejami zoči-voči. Hydrospeed je plavák, na ktorom ležíte a splavujete kanál.

VODNÉ SKÚTRE

Doprajte si zážitok z rýchlej adrenalínovej jazdy na vodnej hladine priamo v areáli Divoká Voda. Kvalitné vodné skútre Vám zaručia bezpečnú jazdu a neopakovateľný pocit z nového dobrodružstva.

CROWNLINE

Na motorovom člne Crownline 220 LS s výkonom 300 koní zažijete skutočný pocit z rýchlej jazdy na Dunaji. Ponúkame aj vyhliadkové či romantické jazdy po Dunaji s pohárom šumivého prosseca do Bratislavy i do susedných krajín.

PAINTBALL

Buďte hrdinom a zvíťazte nad súperom! Vytvorte si vlastný tím, súťažte alebo strieľajte na body na strelnici.

WELLNESS A FITNESS

SAUNA A JACUZZI

Romantický pohľad na Bratislavu a Dunaj si môžete vychutnať z tepla jacuzzi a sauny umiestnených priamo na streche hotela.

FITNESS

V budove lodenice, bezprostredne pri hoteli je máme novozrekonštruované Fitness centrum s posilňovacími strojmi, určenými najmä na posilňovanie fyzických partií pre vodné športy.

TOP