Detské podujatia

Zmes zábavy, športu, dobrodružstva, súťažných disciplín, divadla či diskotéky je zárukou skvelých spoločných zážitkov pre deti a celé rodiny.

V našom areáli pripravujeme rodinné a detské oslavy, nezabudnuteľný deň detí, denné aj pobytové tábory ale sme aj miestom pre príjemné rodinné popoludnia.

Kontaktujte nášho eventového managera a pripravíme pre Vás program, ktorý zabaví deti v každom veku.

DENNÝ PLAVECKÝ TÁBOR

Dni plné športu, plávania, hier, bláznenia...
Zaži na Divokej Vode neopakovateľný týždeň pod taktovkou skúsených animátorov a inštruktorov z Benitim-u. Spoznaj, ako žijú vodáci, uvidíš naživo náročné kajakárske a raftové tréningy na profesionálnych kanáloch divokej vody, surfing a stretni olympijskych medailistov či majstrov sveta vo vodných športoch.

Čo Ťa čaká? 

- 4 dni plaveckých tréningov - 2 hod/denne s plaveckým trénerom Benitim-u v novom bazéne so slanou technológiou čistenia
- 1 deň nabitý športovými tréningami v areáli Tupolevova (parkour, gymnastika, florbal, kin-bal, sebaobrana) s popoludňajším bowlingovým turnajom
- jedinečné vodné atrakcie: aquaroller, kajaky, detský rafting
- záverečná opekačka, najlepšie animačné hry, kopec srandy, relax, zábava a obrovské množstvo zážitkov

Plavecký výcvik je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých vo veku 7 - 12 rokov

Tábory sa konajú v mesiacoch júl - august. Viac informácií, podrobný program, prihlášku a odpovede na svoje otázky nájdeš na stránkach Benitim-u. 

TOP