Vodné skútre

Darovať sebe, rodine, deťom alebo priateľom zážitok v podobe jazdy na vodnom skútri po starom toku Dunaja, je ten pravý darček pod vianočný stromček. A teraz za príjemné vianočné ceny ;) 

Napíšte nám na areal@divokavoda.sk alebo zatelefonujte na +421 905 429 a zakúpte si darčekovú poukážku na 20 min jazdu za 35 € (bežná cena 50€) alebo až 40 min jazdu za 67,50 (bežná cena 90€). 

Doprajte si zážitok z rýchlej adrenalínovej jazdy na vodnej hladine priamo v areáli Divoká voda. Kvalitné vodné skútre Vám zaručia bezpečnú jazdu a neopakovateľný pocit z nového dobrodružstva.

K dispozícii máme:
      - 2 x 3-miestnu Yamaha VX DELUXE , 110 HP
      - 1
x 2-miestne Seadoo RXP, 155 HP

V cene sú zahrnuté:
Prenájom jedného vodného skútra, palivo, mazadlá, trasa na jazdenie vytýčená bójkami, inštruktor s oprávnením VMP, záchranná vesta a prilba.

Detail aktivity:
Táto aktivita je realizovateľná pre jednotlivcov aj menšie skupiny. Jazdí sa pod výpusťou kanála divokej vody v starom koryte Dunaja, ktoré je súčasťou areálu. V prípade, že si skupina prenajíma dva druhy skútrov, je možná ich výmena počas jázd. Na skútri jazdí účastník sám na presne vymedzenom úseku. Pri firemných skupinách ponúkame súťažné jazdy. 

Se Doo Spark Green

See Doo spark

SEE DOO RXP

CENNÍK

AktivitaTrvanieCena
Vodný skúter
v cene, kapitán, výstroj, PHM
20 minút35€
Vodný skúter
v cene, kapitán, výstroj, PHM
40 minút67.50€
Vodný skúter
v cene, kapitán, výstroj, PHM
60 minút100€

Objednaj si aktivitu

TOP