CATERING

Príprava svadby, osláv, firemných mítingov je zväčša veľmi stresujúca. Nemáte potrebné vybavenie, ste bez fantázie? Pripravíme Vám kvalitné jedlo vychádzajúce zo širokej ponuky, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient. Či už sa rozhodnete usporiadať akciu v našom areáli alebo vo Vašich priestoroch, nechajte to na nás!

Catering

Priamo na Divokej Vode si môžete pochutiť na a la carte ponuke, dennom menu, barbeque jedlách alebo ponuke surfového domčeka.

Je lepšie raz ochutnať ako stokrát čítať!

Barbeque

Chcete zažiť explóziu chuti grilovaných jedál, hamburgerov vyrobených z kvalitných surovín, ktoré potvrdia, že nie len láska ide cez žalúdok... Zoberte svoju rodinu, kamarátov, známych, kolegov či obchodných partnerov na kvalitnú grilovačku a zaručujeme Vám jedlo nielen lahodné na pohľad ale určite aj na chuť.

Surfový domček

Chcete sa nechať „unášať“ na surfovej vlne, užívať si slnečné počasie ale máte chuť niečo zahryznúť? V ponuke surfového domčeka nájdete jedlá, ktoré Vám doplnia energiu na ďalšie zážitky.

A milé dámy, pri pohľade na surfistov si určite prídete na svoje!

Rauty & externý catering

Pripravujete svadbu, rodinnú oslavu, firemný event či párty? V našej ponuke nájdete množstvo jedál pripravených z kvalitných surovín.

Naši zamestnanci si zakladajú na Vašej spokojnosti, ktorá je pre nás na prvom mieste.

Plánujete oslavu, firmený večierok a Vami vybrané priestory neposkytujú cateringové služby? My áno. Prídeme za Vami kamkoľvek ;)

TOP