Pre vodákov

Areál vodných športov Divoká Voda je otvorený od polovice marca do polovice novembra v závislosti od počasia a to od 8:00 ráno do 20:00 večer.

Trať pozostáva z dvoch kánalov:

Sport line (ľavý kanál) je určený primárne pre slalomárov avšak mimo tréningových hodín Slovenského zväzu kanoistiky (SVK) a uhradených tréningov zahraničnými pretekármi, je možné využívať tento kanál aj na rekreačné jazdenie na plastových lodiach.

Dostupnosť trate pre rekreačné jazdenie si overte na tel. čísle recepcie hotela Divoká Voda a/alebo v kalendári vody.  
Počas pretekov sú taktiež vyhradené tréningové hodiny pre jednotlivé reprezentačné tímy a v týchto časoch nie je možné rekreačné jazdenie na tejto trati, je však možné využívať FUN line (pravý kanál). 

FUN line (pravý kanál) je určený primárne na komerčný rafting, tréningy raftových tímov, plastové lode a freestyle kajaky. Táto trať je dlhá 460m, nachádza sa na nej freestyle-ový valec a je zakončená riversurfovou vlnou.

Pred vstupom na vodu je nutné zakúpiť si vstup a podpísať reverz na recepcii hotela Divoká Voda.

Pri nepreukázaní sa zaplatenia vstupu účtujeme pokutu 100€.

Pre profesionálnych športovcov máme pripravené špeciálne tréningové balíčky.

...

Požičovňa lodí

Každý návštevník areálu má možnosť využiť naše služby požičovne, ktorá ponúka komplet profesionálne vybavenie. K dispozícií sú všetky veľkosti neoprénov, botičky, vesty, prilby, pádla, kanoe, SUP a špičkové lode od výrobcu ZET Kayaks najnovšej modelovej rady 2017.

ZET Kayaks je mladý český výrobca špičkových kajakov, ktorý sa vďaka vynikajúcej technológii, použitím najlepších materiálov a neustálym zlepšovaním a napredovaním rýchlo presadil a získal si obľubu u kajakárov na celom svete.

Použitie "Železnej Technológie" je zárukou, že kľúčové body kajaku sú silnejšie a odolnejšie, trup a nos sú vystužené a mimoriadne odolné, aby si poradili aj na skutočne divokej vode.

ZET Kayaks Toro je dlhoočakávaným prírastkom do rodiny creekových lodí. Toro je creekovka pre všetky typy jazdcov - od pretekárov a expedičných jazdcov na vode najväčšej obtiažnosti až po začiatočníkov.

Loď má inovatívne tvary - je dlhá ako jej starší brat Director, ale výrazne štíhlejšia. Predná špička je oblá a s výrazným prehnutím nahor, na zadnej špici naopak nájdete ostré hrany. Vďaka dĺžke je kajak veľmi rýchly, zdvihnutá predná špica uľahčuje prejazdy vĺn a valcov a vysokú točivosť. Ostré hrany zadnej špice umožňujú výborné riadenie lode náklonmi. Robustné nastaviteľné sedenie je pohodlné a chráni jazdca pred veľkými nárazmi.

ZET Kayaks Raptor je skvelá creekovka pre začiatočníkov i skúsenejších jazdcov vhodná na niekoľkodenné zjazdy, výborná do ťažkých terénov a pre závody v extrémnom zjazde.

Creekboat Raptor je určený pre splavovanie divokých riek. Vzhľadom k stabilite trupu, je Raptor vhodný pre začiatočníkov, aj stredne pokročilých vodákov, ktorí rozvíjajú svoje zručnosti. S Raptorom si na dobrej vode užijú aj pokročilí vodáci, pretože je veľmi rýchly a súčasne dobre ovládateľný. 

TOP