Pre vodákov

Areál vodných športov Divoká Voda je otvorený od polovice marca do polovice novembra v závislosti od počasia a to od 8:00 áno do 20:00 večer.

Trať pozostáva z dvoch kánalov:

Sport line (ľavý kanál) je určený primárne pre slalomárov avšak mimo tréningových hodín Slovenského zväzu kanoistiky je možné využívať tento kanál aj na rekreačné jazdenie na plastových lodiach.
Časy tréningových hodín SVK sú počas pracovného týždňa od 9:30 do 11:30 / 15:30 do 17:30 hod. a počas víkendu od 9:30 do 10:30 a 14:30 do 15:30 hod. Počas pretekov sú taktiež vyhradené tréningové hodiny pre jednotlivé reprezentačné tímy a v týchto časoch nie je možné rekreačné jazdenie na tejto trati je však možné využívať FUN line (pravý kanál). Dátumy jednotlivých pretekov nájdete na našej stránke v sekcii Preteky.

FUN line (pravý kanál) je určený primárne na komerčný rafting, tréningy raftových tímov, plastové lode a freestyle kajaky. Táto trať je dlhá 460m, nachádza sa na nej freestyle-ový valec a je zakončená umelou surfovou vlnou.

Pred vstupom na vodu je nutné príst na recepciu hotela Divoká Voda, zakúpiť si vstup a podpísať reverz.
Pri nepreukázaní zaplatenia účtujeme pokutu 100€
V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle:
+421 918 993 647 alebo na emailovej adrese dana.reindlova@divokavoda.sk

Cenník vstupov na vodu

...

Preteky v sezóne

...

Tréningové časy pre reprezentáciu

Pondelok až piatok na ľavom kanály (SPORT LINE)

Časy tréningových hodín SVK sú počas pracovného týždňa od 9:30 do 11:30 / 15:30 do 17:30

Počas víkendu na ľavom kanály (SPORT LINE)

Časy tréningových hodín SVK sú počas víkendu od 9:30 do 10:30 a 14:30/15:30

Členovia zväzu / tréneri majú povinnosť pred každým tréningom oznámiť na recepcii hotela počet trénujúcich a vyzdvihnúť si pásky. Taktiež na požiadanie pracovníka preukázať členstvo v danom klube.

Požičovňa lodí

Každý návštevník areálu má možnosť využiť naše služby požičovne, ktorá ponúka komplet profesionálne vybavenie. K dispozícií sú všetky veľkosti neoprénov, botičky, vesty, prilby, pádla, kanoe, SUP a špičkové lode od výrobcu ZET Kayaks najnovšej modelovej rady 2017.

ZET Kayaks je mladý český výrobca špičkových kajakov, ktorý sa vďaka vynikajúcej technológii, použitím najlepších materiálov a neustálym zlepšovaním a napredovaním rýchlo presadil a získal si obľubu u kajakárov na celom svete.

Použitie "Železnej Technológie" je zárukou, že kľúčové body kajaku sú silnejšie a odolnejšie, trup a nos sú vystužené a mimoriadne odolné, aby si poradili aj na skutočne divokej vode.

ZET Kayaks Toro je dlhoočakávaným prírastkom do rodiny creekových lodí. Toro je creekovka pre všetky typy jazdcov - od pretekárov a expedičných jazdcov na vode najväčšej obtiažnosti až po začiatočníkov.

Loď má inovatívne tvary - je dlhá ako jej starší brat Director, ale výrazne štíhlejšia. Predná špička je oblá a s výrazným prehnutím nahor, na zadnej špici naopak nájdete ostré hrany. Vďaka dĺžke je kajak veľmi rýchly, zdvihnutá predná špica uľahčuje prejazdy vĺn a valcov a vysokú točivosť. Ostré hrany zadnej špice umožňujú výborné riadenie lode náklonmi. Robustné nastaviteľné sedenie je pohodlné a chráni jazdca pred veľkými nárazmi.

ZET Kayaks Raptor je skvelá creekovka pre začiatočníkov i skúsenejších jazdcov vhodná na niekoľkodenné zjazdy, výborná do ťažkých terénov a pre závody v extrémnom zjazde.

Creekboat Raptor je určený pre splavovanie divokých riek. Vzhľadom k stabilite trupu, je Raptor vhodný pre začiatočníkov, aj stredne pokročilých vodákov, ktorí rozvíjajú svoje zručnosti. S Raptorom si na dobrej vode užijú aj pokročilí vodáci, pretože je veľmi rýchly a súčasne dobre ovládateľný. 

Ako sa stať inštruktorom?

Máš rád šport a bez vody sa cítiš ako ryba na suchu?
Alebo ťa bavia autá a motorky a nevieš si predstaviť lepšiu brigádu ako byť inštruktorom na našej offroadovej dráhe na štvorkolky? Áno?
My tu toho máme ešte oveľa viac tak sa ozvi na +421 918 993 647 alebo na emailovej adrese dana.reindlova@divokavoda.sk

Naše aktivity, ktorých súčasťou môžeš byť aj ty: Rafting / Surfing / Vodné skútre / Štvorkolky / Hydrospeed / Lukostreľba / Aquaroller / Stand Up Paddle / Kajaky / Kanoe / Plážový volejbal a futbal

TOP