SLUŽBY

Areál a hotel Divoká Voda je miestom športu, ostrovom zážitkov, oázou radosti.

Dokážeme do Vás naliať adrenalín, endorfíny, urobiť Vás zodpovedným, a hlavne, tímovým hráčom. Odbúrame z Vás stres, zabezpečíme Vám zážitky, spomienky. Budovanie tímu pri kolektívnej športovej aktivite prináša efekt, ktorým budete ohúrený. Vyskúšajte a uvidíte!

Divoká Voda je jedným z najväčších areálov pre usporiadanie eventov pre veľké počty hostí. Ročne usporiadame 200 až 250 eventov pre 20 až 5000 hostí.
Ponúkame komplexné teambuildingové programy orientované na všetky atribúty tímovej práce (efektivita, time-management, komunikácia, stratégia, dôvera, atď.), pričom naše programy sú štýlové, tematicky zamerané a obsahujú 3 základné vlastnosti, ktoré sú predpokladom úspešného programu: skúsenosť, zážitok, zábava.

U nás nájdete 15 športových aktivít pod jednou strechou. Tieto vieme rôzne modifikovať a rôzširovať alebo navzájom kombinovať a vytvoriť tak dynamický program pre akékoľvek veľké skupiny návštevníkov. Pripravte pre svojich obchodných partnerov, vzácnych hostí a zamestnancov deň plný adrenalínu a nových skúseností. Ponúkame Vám jedinečný priestor areálu Divoká Voda, netypické športové aktivity a kuchyňu podľa Vašej chuti.

 

 

Poskytujeme fullservis v oblasti event managementu:

  • príprava kreatívneho návrhu
  • kompletná realizácia eventu
  • logistika eventu, dopravy, aktivít, ubytovania
  • pódiový program, moderátori, športoví komentátori
  • súťaže, turnaje, profesionálne športové vedenie

Motívy pre realizáciu eventov:

  • areál s trávnatou plochou v rozlohe viac ako 8 Ha s kapacitou až do 5000 osôb
  • krajinársky zaujímavé územie s výhľadom na Dunaj
  • vynikajúca geografická poloha zaujímavá pre blízkosť hraníc so susednými štátmi - Rajka 4 km, Kittsee 9 km
  • poloha areálu na periférii Bratislavy
  • možnosť príchodu do areálu netradičnými dopravnými prostriedkami: loďou, na bicykli, na korčuliach

Máme pre Vás niekoľko aktuálnych ponúk: športové hry, rodinné podujatia, tematické večierky, firemné školenia, konferencie, kongresy, vianočné a novoročné večierky,...

Pre jednoduché typy teambuildingových programov máme pre Vás pripravené tímové hry a športové aktivity, z ktorých Vám poskladáme Váš program.

FIREMNÉ AKCIE

Divoká voda je jedným z najväčších areálov pre usporiadanie eventov pre veľké počty hostí. Ročne usporiadame 200 až 250 eventov od 20 do 5000 hostí.

SVADBY A OSLAVY

Svadobný deň ako z rozprávky v obklopení prírody, vody a Vašich najbližších. Taká bude Vaša svadba v Areáli Divoká voda. Či už plánuje usporiadať malú, strednú alebo veľkú svadbu, u nás je to správne prostredie.

KONGRESOVÉ SLUŽBY

Dajte netypickú bodku za rokovaním v príjemnej a uvoľnenej atmosfére.
K
dispozícií máme dve kongresové miestnosti. Blue I s kapacitou 18 osôb a  Blue II 60 osôb a taktiež hotelovú terasu s veľkosťou 350m2.

CATERING

Príprava svadby, osláv, firemných mítingov je zväčša veľmi stresujúca. Nemáte potrebné vybavenie, ste bez fantázie? Pripravíme Vám kvalitné jedlo vychádzajúce zo širokej ponuky, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

TOP