Zážitkové darčeky

Adrenalínové dobrodružstvá a nezabudnuteľné zážitky sú tým pravým darčekom pre Vás alebo Vašich blízkych! 
Poúkame Vám široký výber darčekových poukážok pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve. 

Od single alebo skupinového raftingu na divokej vode, po vzdrušujúce surferské zážitky a víkendovú školu kajaku.

Či už chcete obdarovať  súrodencov, priateľov alebo aktívnych rodičov, máme pre vás skvelý tip. Vyberte pre svojich blízkych darčekovú poukážku z našich aktivít a doprajte im čas plný pohybu a zábavy.

Rafting na divokej vode!

Ak vašich milovaných láka adrenalín a divoká voda ich nevystraší, rafting bude to pravé. S touto darčekovou poukážkou urobíte radosť celej rodinke. Užijete si plno zábavy, naučíte sa efektívne spolupracovať a večer padnete do postele s príjemnou únavou. 

Ak si však neviete nájsť parťákov, máme v ponuke aj single rafting, a teda rafting pre 1 osobu s inštruktorom. 

Škola surfingu & poldenný vstup na riversurfovú vlnu

75€ akciová cena 60€

No a čo, že tu nemáme oceán?! U nás môžete brázdiť vlny aj tak! Nadšencov adrenalínu, ktorí sú ochotní trošku „zamakať“, čaká v našom areáli riversurfingová vlna. Nemusíte sa však báť, že by sme vášho brata či maminu len tak hodili do vĺn. Všetko ich naučíme od základov a postaráme sa aj o zábavu.

Víkendová škola kajaku 

Pre úplných začiatočníkov aj pokročilých, ktorí chcú zlepšiť svoju techniku! Aj veční študenti si v našom areáli prídu na svoje. Ak poznáte niekoho, kto sa chce vodným športom venovať pod dohľadom skúseného inštruktora, práve ste pre neho či pre ňu našli skvelý vianočný darček.

Opakovanie je matka múdrosti, hovorí sa, preto máme pre našich absolventov v ponuke aj individuálne tréningové hodiny!

Permanentka na rekreačnú kanoistiku alebo vstup na riversurfovú vlnu na celú sezónu 2024!

500€ akciová cena 400€

Profesionálny šport a naháňanie sa za výkonmi ich neláka, no trošku pádlovania a adrenalínu na vyčistenie hlavy by sa im zišlo? Ak ste si práve spomenuli na niekoho zo svojich blízkych, permanentka na rekreačnú kanoistiku bude zmysluplným vianočným darčekom.

Máte doma alebo medzi svojimi blízkymi či priateľmi vášnivých surverov? Doprajte im celosozónny aktívny relax a darujte im celosezónnu permanentku na vstup na riversurfovú vlnu.

Ale pozor! Počet obidvoch typov permanentiek je obmedzený!

Vstupové permanentky na riversurfovú vlnu a pre rekreačné jazdenie

Už teraz viete, že surfovanie či kajakovanie od rána do večera nie je pre vášho blízkeho to pravé orechové, no občas by zabojoval s Dunajskými vlnami? Obdarujte ho permanentkou s 10-timi celodennými alebo poldennými vstupmi. 

Objednať zážitkový darček

Odošlite nám formulár s dopytom. Budeme vás kontaktovať spätne.

 

TOP